Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego www.ZdroweZycie.com
Sprzedającym jest P.H. MAGAM Maciej Marcińczak z siedzibą w 02-679 Warszawa  przy ul. Al. Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa C.H. Blue City, NIP: 5212961480 , zarejestrowanym w spisie CEIDG nr 01551632100027 Kupującym w sklepie internetowym www.ZdroweZycie.com może być pełnoletnia osoba fizyczna lub inne podmioty posiadające zdolność prawną.

Sklep internetowy www.ZdroweZycie.com to miejsce gdzie szybko i bezpiecznie kupisz fotel z masażem, oraz inne artykuły związane ze zdrowiem i odpoczynkiem w atrakcyjnych cenach. Załoga sklepu zadba, aby na każdym etapie kupowanie było proste i nie sprawiało żadnych problemów. Jeśli pojawiły aby się jakiekolwiek problemy lub pytania prosimy o kontakt:

E- mail: biuro@zdrowezycie.com
Telefon: 601227037

 

Przedmiot transakcji
Przedmiotem transakcji są produkty wymienione w ofercie sklepu www.ZdroweZycie.com, opisane na stronie w chwili składania zamówienia jako produkt Dostępny. www.ZdroweZycie.com dokłada wszelkich starań, aby prezentowana na stronach oferta, była zawsze aktualna. Gdyby jednak zdarzyła się sytuacja, że niektóre z oferowanych produktów są w danej chwili niedostępne, zobowiązujemy się do niezwłocznego poinformowania Kupującego wszelkimi dostępnymi środkami o zaistniałej sytuacji. Ceny towarów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Wszystkie produkty oferowane przez www.ZdroweZycie.com są fabrycznie nowe, objęte pełną gwarancją (za wyjątkiem działu Wyprzedaż ekspozycji). Bezpłatne przesyłki są dostarczane wyłącznie na terytorium Polski.

 

Zamówienia
Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na wszystkie zamówione towary zawsze wystawiamy dowód zakupu. W przypadku wyboru przez kupującego faktury Vat kupujący upoważnia sprzedawcę do wystawienia faktury bez podpisu Klienta.

Warunkiem przyjęcia zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza w serwisie internetowym. Aby przy następnym zamówieniu nie musieli Państwo ponownie wypełniać formularza prosimy o skorzystanie z opcji aby system zapamiętał Państwa dane - wystarczy podać hasło (znane tylko Państwu). Wystarczy wtedy tylko - zalogować się do systemu. Logowanie pozwoli także Państwu na śledzenie na naszej stronie etapów zamówienia, przeglądania historii zamówień, edycji swoich danych oraz zmiany hasła. W celu szybkiego i sprawnego wykonania zamówienia koniecznym warunkiem jest podanie numeru telefonu i adresu e-mail


Po złożeniu zamówienia, następuje rezerwacja zamówionego towaru, następnie handlowiec generuje e-mail (wysłany na podany w zamówieniu adres), w którym znajdziecie Państwo potwierdzenie zamówienia. Bezwzględnie należy potwierdzić lub anulować e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia do realizacji, można to zrobić również telefonicznie na podany w e-mailu numer. Brak potwierdzenia może skutkować opóźnieniem lub nawet anulowaniem zamówienia. W przypadku braku możliwości potwierdzenia zamówienia z winy kupującego (np. błędny numer telefonu lub e-mail) w ciągu 48 godzin, zostanie ono anulowane.

Termin ważności zamówienia przy płatności przelewem wynosi 7 dni od daty jego złożenia. Jeżeli kupujący nie uiści należności wynikającej z zamówienia na wskazany numer konta w wyżej wymienionym terminie zamówienie zostaje anulowane, a kupujący nie może żądać od www.ZdroweZycie.com jego realizacji. Po dokonaniu wpłaty (dokonaniu wyboru formy płatności) - wysyłamy przesyłkę (szczegóły w punkcie „Dostawa i transport"). Umowa sprzedaży między www.ZdroweZycie.com a Nabywcą zostaje zawarta w momencie chwili potwierdzenia telefonicznego złożenia zamówienia przez kupującego.

 

Promocje
Fotel masujący PW 430
Fotel masujący PW 430

7 490,00 zł

Cena regularna: 7 900,00 zł

Fotel masujący PW 530
Fotel masujący PW 530

14 900,00 zł

Cena regularna: 16 900,00 zł

szt.
Fotel masujący PW720
Fotel masujący PW720

23 900,00 zł

Cena regularna: 24 900,00 zł

Fotel masujący London (PW510)
Fotel masujący London (PW510)

9 900,00 zł

Cena regularna: 10 500,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl